Головна Про нас Послуги Контакти

Англійська мова

Кулакова Л.О.Збірник тестових завдань для розвитку навичок читання і мовлення. 9-11 клас. Англійська мова/ Л.О. Кулакова, Т.О. Безверхня. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2015. – 288 с.

Збірник містить цікаві й пізнавальні автентичні тексти з комплексом завдань для розвитку умінь і навичок іншомовного спілкування. Текстові завдання дають можливість розвивати творче та критичне мислення учня. Збірник містить 652 тексти та об’яви з 1294 завданнями різних форматів (пошук загальної інформації, пошук специфічної інформації, розуміння структури тексту, детальне розуміння тексту, адекватне вживання лексичних та граматичних одиниць) та рівнів складності, на основі яких також можуть бути сформовані варіанти семестрових контрольних робіт для перевірки навчальних досягнень учнів з англійської мови.

Посібник складається з 2 частин, кожна із яких містить 8 розділів, структурованих за темами відповідно до чинних програм з англійської мови, рекомендованих Міністерством освіти та науки України.

Представлені завдання можуть бути використані для підготовки і самопідготовки учнів до олімпіад та мовних конкурсів.

Для учнів 9-11 класів, спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, гімназій, колегіумів, ліцеїв, вчителів англійської мови та широкого кола читачів.

(Лист ІІТЗО від 25.06.2015 р. № 14.1 / 12-Г-681)

Кулакова Л.О.Розвиток навичок читання. Англійська мова/ Л.О. Кулакова, С.М. Карпова. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2014. – 152 с.

Посібник містить цікаві й пізнавальні автентичні тексти з комплексом завдань для навчання і вдосконалення навичок читання та комунікативних умінь усного мовлення. Текстові завдання дають можливість розвивати творче та критичне мислення. Збірник містить 495 текстів та об’яв з 649 завданнями різних форматів (пошук загальної інформації, пошук специфічної інформації, розуміння структури тексту, детальне розуміння тексту, адекватне вживання лексичних та граматичних одиниць) та рівнів складності, на основі яких також можуть бути сформовані варіанти семестрових контрольних робіт для перевірки навчальних досягнень учнів з англійської мови.

Збірник складається з 8 розділів і структурований за темами відповідно до чинних програм з англійської мови, рекомендованих Міністерством освіти та науки України.

Представлені завдання можуть бути використані для підготовки і самопідготовки учнів до олімпіад та мовних конкурсів.

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, ліцеїв та вчителів англійської мови.

(Лист ІІТЗО від 07.11.2014 р. № 14.1 / 12-Г-1732)