Головна Про нас Послуги Контакти

Українська література

Голодюк І.Українська література. Питальник: збірник тестових завдань у запитаннях та відповідях / автори-упорядники І. Голодюк, Г. Василевич.Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2017. – 224 с.

ISBN 978-966-496-431-6

У посібнику подано систематизований та узагальнений матеріал із курсу «Українська література» відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання у формі тестових завдань відкритої форми. Видання стане в нагоді абітурієнтам та учителям-словесникам.

Лист ІМЗО від 04.07. 2017 № 21.1/12 Г-326

Дане видання є якісним навчальним посібником, для підготовки учнів до ЗНО з української літератури, укладене тандемом вчителя-практика та вузівського викладача.

Авторами посібника є:

Голодюк Ірина Романівна - учитель української мови та літератури Івано-Франківської школи №6 імені Івана Ревчука, має науковий ступінь кандидата філологічних наук.

Василевич Гафія Ярославівна - доцент кафедри української мови Прикарпатсього національного університету імені Василя Стефаника, кандидат філологічних наук.

  • "Питальник" використовується абітурієнтами з 2009 року, починаючи з 2013 року перевидається і доповнюється, сьогодні є актуальним, оновленим виданням, в якому подається найважливіша інформація, яку слід знати учню готуючись до ЗНО.
  • Форма подачі є максимально адаптованою до вимог чинної програми. Система тестових завдань відкритої форми дозволяє учню скласти тести ЗНО, користуючись тільки цим посібником.
  • До видання включено зразки тестів формату ЗНО, що дозволяє узагальнити матеріал й бути готовим саме до тої форми опитування, яка буде під час складання іспиту.
  • У "Питальнику" подані тексти віршів, які необхідно вивчити готуючись до ЗНО. Також до посібника включено адаптовані прозові тексти з давньої української літератури.
  • На відміну від інших посібників, навчальний матеріал подається в зрозумілій і стислій формі, не перевантажений зайвою інформацією. Це допоможе легко запам'ятати необхідний матеріал для складання іспиту з літератури, без жодної помилки. У "Питальнику" учню пропонується тільки ті твори, що передбачені чинною програмою.
  • "Питальник" рекомендується вчителям, під час опитувань та самостійних робіт для учнів.
  • Автори радять використовувати посібник у навчально-виховному процесі, починаючи з 8 класу, що дозволить учням опрацювати весь теоретичний матеріал та якісно підготуватися до складання ЗНО.